Masāža – valoda bez vārdiem, laiks ārpus laika, meditācija, enerģija, veselība. Masāža var dziedināt, uzbudināt un nomierināt. Tā ir pieskārienu sistēma un māksla. Katrs pieskāriens sniedz lieliskas izjūtas ķermenim, prātam un dvēselei.

Masāžas

✨ "CLASSIC" Klasiskā masāža

Izlīdzina visas organisma sistēmu darbības, uzlabo vielmaiņu un termoregulāciju, veicina muskuļu relaksāciju. Pēc masāžas Jūsu fiziskais un emocionālais spēks atjaunosies daudz ātrāk. Procedūras laikā pielieto glāstīšanas, berzēšanas, mīcināšanas un vibrāciju paņēmienus.

✨ Muguras klasiskā masāža

Veicina galvas smadzeņu, muskuļu un asinsrites uzlabošanu, noņem nogurumu un paceļ garastāvokli. Pielieto klasiskās masaāžas  paņēmienus.

✨ Šokolādes masāža

Pretstresa, jūtīguma masāža, pilna relaksāija fiziskā un zemapziņas līmeņos.

✨ Šokolādes masāža baudai

Šokolādes pilings — attīra, mitrina un baro ādu + šokolādes masāža + ietīšana

✨ "GOLD" Masāža ar pīlingu

Attīra, atjauno un mīkstina ķermeņa adu, apturē to no novecošanas. Ķermeņa ietīšana palielina pīlinga efektu, bet krēms, uzklāts procedūras beigās padarīs Jūsu ādu samtaini maigu.

✨ "CORRECTION" Fīguras korekcijas programma

Stimulē elastīna un kolagēna attīstību, uzlabo cirkulāciju un nodrošina limfodrenāžu. Tās rezultātā organismā samazinās tauku šūnas. Augšstilba un sēžamvietas muskuļu paliek elastīgāki. Ir ieteicams veikt ne mazāk par 6 procedūrām. Programmā ietilpst 2 masāži ar pīlingu.

✨ "HONEY" Medus masāža

Masāža ar kontrasta tīrīšanu procedūras beigās. Šī masāža ir atnākusi pie mums no senā Tibeta, to veic limfas stimulēšanai un ādas attīrīšanai. Medus, atdodot savas aktīvas bioloģiskās vielas, absorbē toksīnus un palīdz tos ātrāk izvadīt no organisma. Izlīdzinās cieti zemādas veidojumi, āda paliek zīdaina un elastīga.

✨ Karsto akmeņu masāža

Dziļi relaksējoša procedūra, kura palīdz noņemt hronisku nogurumu, mazina muskuļu sāpes un jaspringumu, palīdz novērst bezmiegu.

✨ Griķu masāža

Efektīva ādas elastīguma atjaunošanai un tonusa muskuļu nostiptināšanai. Uzlabo asinsriti un mazina stresa un spriedzes sajūtu.

✨ Aromatiska masaža

Relaksējoša drenējoša visa ķermeņa masaža, pieletojot eteriskās eļļa individuali katram klientam.

Cenas

Cenas

✨ “CLASSIC” Klasiskā masāža – 45,00 €(60 min)  55,00 € (90 min) 85,00 € (120 min)

✨ Muguras klasiskā masāža – 25,00-30,00 € (30-40 min)

✨ Šokolādes masāža – 60,00 -70.00-95.00 €(60-90-120 min)

✨ “REFLEX” Pēdu un stilbu reflektorā masāža –  35,00- 45.00 € (40-60 min)

✨ “GOLD” Masāža ar pīlingu – 65,00 – 75.00 € (90 min)

✨ “CORRECTION” Fīguras korekcijas programma – 50,00-65.00-85.00 € (60-90-120 min)

✨ “HONEY” Medus masāža – 38,00-50.00 € (40-60 min)